POSZUKUJEMY WIARYGODNYCH PARTNERÓW, KTÓRZY SĄ GOTOWI ZARABIAĆ DZIĘKI TROKOT

Dziś TROKOT ma rozległą sieć dealerów, składającą się z ponad 200 przedstawicielstw na całym świecie. Ale staramy się rozszerzać i rozwijać nowe rynki, dlatego zapraszamy nowych dealerów, przedstawicieli i partnerów do współpracy w ramach programu ?dropshipping? we wszystkich regionach Polskijak i krajów sąsiednich.

Współpraca z producentem innowacyjnych przeciwsłonecznych osłon do aut

Nasze produkty są ekskluzywne, pod pewnymi względami wyjątkowe. Zapotrzebowanie na nią stale rośnie, więc jej wdrożenie jest rentownym, niezawodnym biznesem. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Współpraca z nami jest interesująca, wygodna i bezpieczna.

Zrealizuj się w nowej firmie – już teraz poproś o konsultację w sprawie przedstawicielstwa handlowego!

RODZAJE WSPÓŁPRACY Z TROKOT

REPREZENTACJA

Reprezentatywny status daje firmie wyłączne prawo do sprzedaży rolet TROKOT w regionie, a także oferuje specjalne warunki pracy. Reprezentacja zakłada obowiązek rozszerzenia sieci afiliacyjnej

ASO

Najpopularniejsza opcja współpracy w sklepach z małymi częściami i usługach samochodowych. Zakłada małe zakupy hurtowe jako uzupełnienie istniejącego asortymentu.

DROPSHIPPING

Bardzo ciekawy schemat pracy, reprezentujący rodzaj agenta dla sklepów internetowych. Wystawiasz nasze automatyczne zasłony na swojej stronie, akceptujesz zamówienia i przekazujesz je nam. Zajmujemy się dostawą żaluzji do klienta końcowego oraz wszelkimi możliwymi reklamacjami i przekazujemy ci procent sprzedaży.

DOWIEDZ SIĘ, JAK ZOSTAĆ DEALEREM
LUB PARTNEREM TROKOT,
ZŁÓŻ WNIOSEK I UZYSKAJ:

  1. Konsultacje telefoniczne,
  2. Cennik hurtowy,
  3. Opis modelu biznesowego,
  4. Materiały promocyjne.

NA CO MOŻESZ LICZYĆ JAKO PARTNER TROKOT

ROZSZERZENIE ASORTYMENTU

Świetny dodatek do SKLEPU części zamiennych i akcesoriów do samochodu, możliwość poszerzenia listy serwisów samochodowych lub centrum serwisowego samochodów.

PRODUKT WYJĄTKOWEJ JAKOŚCI

Trokot ?to produkt, który opracowaliśmy i produkujemy niezależnie: 90% wszystkich materiałów zostało stworzonych ZERO przez NASZYCH INŻYNIERÓW, KTÓRE ZOSTAŁY ZROBIONE, ABY STWORZYĆ NAPRAWDĘ NOWY I JAKOŚCIOWY PRODUKT.

ZGADZAM SIĘ Z KAŻDYM KLIENTEM

Współpracujemy z każdym partnerem indywidualnie i zawsze jesteśmy gotowi znaleźć dogodny i korzystny dla obu stron format współpracy.

PARTNER O WYSOKICH DOCHODACH

Wysoki popyt na nasz produkt i marża 40% pozwala uzyskać wymierne zyski. Aby rozwinąć mlm małej firmy, aby uzupełnić asortyment swojego sklepu o towary o wysokiej marży.

NAJKRÓTSZE CZASY DOSTAWY

Duży magazyn produktów pozwala na dostarczenie przesyłek do klientów w następny dzień po zamówieniu.

NATYCHMIASTOWA REKULTYWACJA

Na zasłony TROKOT udzielamy 100% gwarancji jakości od producenta. Jeśli masz problemy z jakością towarów, kupujący skontaktuje się z nami. Rozwiązujemy jego problem jak najszybciej.

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
Pon. – Pn.
8:00 – 16:00

+48 730 013 331

sklep@trokot.pl

TROKOT POLSKA ? Mystical sp. z o.o. | ul. Polna 7b | 87-100 Toruń | NIP: 9562382017 | REGON: 362857757