Welurowe pokrowce samochodowe TROKOT

Pomyśleliśmy o każdym szczególe, schludne i stylowe zapięcia zapewniają pewne mocowanie pokrowca na siedzisku i nie psują wyglądu wnętrza. Wysokiej jakości oddychająca podszewka nie utrudnia ogrzewania zimą i wentylacji latem. Skręcona wzmocniona nić zapewnia dodatkową wytrzymałość i trwałość lamówkom i szwom.

Produkujemy pokrowce na siedzenia w oparciu o własną technologię, sprawdzoną i udoskonalaną przez lata. Kupując pokrowce TROKOT Alcantara – dokonujesz najlepszego wyboru stawiając na wysokiej jakości produkt w pełni produkowany recznie, z gwarancją wygody i komfortu. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, które pozwalają nam dać 3 lata gwarancji na ten produkt

Pokrowce na siedzenia Trokot ochronią tapicerkę przed przedwczesnym zużyciem, różnymi uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami, utrzymując wnętrze w idealnym stanie.
Wyglądają bardzo estetycznie i atrakcyjnie w kabinie, czyniąc ją bardziej stylową i indywidualną.
Latem nie nagrzewają się, zimą są znacznie cieplejsze niż zmrożona skóra.
Podana cena dotyczy 2 pokrowców na przednie siedzenia.
Sposób zapinania: paski z klamrami u dołu, gumka u góry.
Skład: Materiał wierzchni – odporny na ścieranie mikro welur z krótkim włosiem, wewnątrz – pianka poliuretanowa (pianka gumowa), podszewka – antypoślizgowa (silikonowe punkty na podszewce)

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
Pon. – Pn.
8:00 – 16:00

+48 730 013 331

sklep@trokot.pl

TROKOT POLSKA ? Mystical sp. z o.o. | ul. Polna 7b | 87-100 Toruń | NIP: 9562382017 | REGON: 362857757