Osłony Trokot ? sprawdzona technologia
i jakość premium, na którą Cię stać!

Zalety używania osłon przeciwsłonecznych

Właściciele aut często zastanawiają się, jakie dodatkowe elementy wyposażenia pojazdu są niezbędne. Niewątpliwie jednym z takich akcesoriów jest siatka przeciwsłoneczna do samochodu, którą szczególnie docenisz w trakcie długich podróży. Wspomaga ona komfort i bezpieczeństwo w czasie przejazdu. Ten produkt sprawdzi się jako osłona przed słońcem dla dzieci oraz pomoże zachować sprawność kierującemu.

Komfort kierowcy

Wiele okoliczności wpływa na sprawność psychofizyczną kierowców. Może to być zmęczenie, ogólne rozkojarzenie, ale także czynniki zewnętrzne, jak natężenie ruchu, stan nawierzchni czy pogoda. W słoneczny dzień wnętrze samochodu nagrzewa się błyskawicznie. Już po kilkunastu minutach temperatura może przekroczyć 50 st. Celsjusza. W takich warunkach zmniejsza się szybkość rekcji, co grozi niebezpieczeństwem, a nawet wypadkiem. Łatwo rozwiążesz ten problem przy pomocy siatki przeciwsłonecznej.

Zadowolone dziecko

Rozdrażnione dzieci potrafią popsuć nawet najprzyjemniejszą wyprawę. Nerwowy klimat udziela się innym uczestnikom podróży, co psuje atmosferę wewnątrz pojazdu. Warto temu zapobiec, dzięki osłonom przed słońcem dla dzieci. Ich główne zalety to:

  • ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB
  • izolacja przed nagrzewaniem się wnętrza
  • całkowite bezpieczeństwo, ponieważ nie mają małych elementów.

Oczywiście zabezpieczenie będzie znakomite także w przypadku osób, które z powodów zdrowotnych muszą unikać słońca. Niewątpliwie jednak każdy podróżujący doceni poczucie anonimowości, ponieważ dzięki użyciu tego akcesorium postronni nie widzą, co dzieje się w aucie.

Inne cechy siatki

Zasada działania siatek przeciwsłonecznych jest prosta. Specjalna konstrukcja odbija większość promieni słonecznych, niwelując tym samym migotanie i błysk. Ogromnym plusem jest również banalny montaż i demontaż. W razie potrzeby jesteś w stanie założyć zabezpieczenie w zaledwie kilka sekund. Kiedyś popularne były osłony przed słońcem, które montowano na szybach za pomocą przyssawek. Dziś lepiej postawić na nowoczesne rozwiązania magnetyczne. Dają one pewność, że wybrałeś najbezpieczniejszy i najlepszy produkt na rynku.

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
Pon. – Pn.
8:00 – 16:00

+48 730 013 331

sklep@trokot.pl

TROKOT POLSKA ? Mystical sp. z o.o. | ul. Polna 7b | 87-100 Toruń | NIP: 9562382017 | REGON: 362857757