Osłony Trokot ? sprawdzona technologia
i jakość premium, na którą Cię stać!

Osłony przeciwsłoneczne do aut marki Trokot to produkt klasy premium, który jest sprzedażowym bestsellerem na całym świecie! Stanowią doskonałą i w pełni legalną alternatywę dla folii przyciemniającej szyby, ale są nieporównywalnie łatwiejsze w montażu / demontażu i o wiele tańsze! Sprawdzają się doskonale w każdych warunkach dzięki unikalnej konstrukcji oraz najwyższej jakości wykonania ? zostały przetestowane na zlecenie rządu Australii. TROKOT to jakość PREMIUM, na która Cię stać!

Osłony Trokot gwarantują maksymalną ochronę pasażerów przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i sprawiają, że w aucie panuje przyjemna atmosfera. Uwaga! Produkt jest szczególnie polecany w przypadku, gdy autem podróżują małe dzieci lub osoby szczególnie wrażliwe na promieniowanie UV!

Możesz już zapomnieć o dotychczasowych osłonach, spadających, niepokrywających całości szyby i z materiałów, którę nie zostały przetestowane, a ich skuteczność dawała wiele do życzenia.Teraz światowy bestseller od TROKOT jest już dostępny w Polsce, zamów swoje magnetyczne osłony przeciwsłoneczne i przekonaj się,że jakość premium ma znaczenie!

A tymczasem rozwiązanie jest proste: montaż wysokiej jakości osłon, które odbijają większość promieni słonecznych i sprawiają, że wnętrze naszego auta jest skutecznie chronione oraz wolniej się nagrzewa. Jest jednak pewien warunek: osłony muszą być najwyższej jakości ? i takie właśnie znajdziesz w naszej ofercie!

Dodatkową zaletą jest możliwość podróżowania incognito. Osłony Trokot chronią przed wścibskimi spojrzeniami ciekawskich, co jest bardzo pożądane przez wielu naszych Klientów. Cóż, w końcu każdy ma czasem ochotę na pełną anonimowość.

Zasłony przeciwsłoneczne na szyby do samochodu

Ochrona samochodu przed nasłonecznieniem to często kluczowa kwestia dla kierowców i pasażerów. Szczególnie że klimat ulega zmianom i ostre słońce utrudnia jazdę autem nie tylko latem, ale i zimą. Nowoczesna technologia pozwoliła znaleźć idealne rozwiązanie tego problemu. Kierowcy mogą zapomnieć o trudnych do naklejenia foliach na szyby, które dodatkowo muszą spełniać określone wymogi, aby nie narazić właściciela pojazdu na mandat. Obecnie największą popularnością na świecie cieszą się rolety samochodowe na wymiar ? są praktyczne, estetyczne i stylowe. Ich montaż zajmuje kilka chwil i są całkowicie legalne.

Wymiarowanie 3D

Dzięki wymiarowaniu 3D zasłonki do szyb samochodowych marki Trokot perfekcyjnie dopasowują się do każdego modelu auta i rozmiaru szyby. W ofercie znajdują się produkty przeznaczone do montażu na okna przednie boczne i tylne. Osoby palące mogą zamontować zasłonkę przeciwsłoneczną do samochodu ze specjalnym wycięciem, które ułatwi wydostawanie się dymu papierosowego.

Innowacyjne, magnetyczne mocowanie

Nasze zasłonki do auta wyróżniają się na rynku siatek przeciwsłonecznych do samochodu. Profesjonalne testy wykonywane w Australii oraz pozytywne opinie użytkowników potwierdzają skuteczność i najwyższą jakość produktów. Poza niezwykle dokładnym dopasowaniem zasłony na szyby samochodowe Trokot są popularne również z innych względów.

Montaż i demontaż odbywa się szybko i łatwo – produkt nie dotyka szkła, tak jak ma to miejsce w przypadku folii naklejanych bezpośrednio na oknie. Magnetyczne mocowanie jest trwałe, a przy tym nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Zasłonki samochodowe na wymiar to odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy chcą podróżować bezpiecznie i komfortowo. Zaawansowany technologicznie materiał o piramidalnej strukturze skutecznie odbija 83% promieniowania słonecznego. Jesteśmy przekonani, że produkty wyprodukowane w UE są trwałe i wygodne w użytkowaniu. Na każdą zasłonę udzielamy 3-letniej gwarancji, niezależnie od intensywności jej eksploatacji.

Podbiliśmy już świat, teraz pora na Polskę!

Magnetyczne osłony Trokot są znane praktycznie na całym świecie ? montuje się je chociażby w takich krajach, jak Australia (mocne nasłonecznienie!), USA, Rosja, Izrael, Belgia oraz Wielka Brytania. Teraz chcemy zaoferować tę samą najwyższą jakość również polskim Klientom!

Jak to działa? Przesuń linią na zdjęciu i zobacz rewelacyjny efekt, jaki zapewniają osłony magnetyczne Trokot!

[twenty20 img1="10756" img2="10757" offset="0.2" before="Z osłonami Trokot" after=Bez osłon Trokot" hover="true"]
Perfekcyjne dopasowanie dzięki wymiarowaniu 3D

Dzięki zaawansowanej technologii skanowania 3D jesteśmy w stanie idealnie dopasować nasze osłony do wszystkich marek i modeli aut dostępnych na rynku!

RODZAJE MAGNETYCZNYCH OSŁON PRZECIWSŁONECZNYCH TROKOT

OSŁONY NA OKNA PRZEDNIE

OSŁONY NA OKNA PRZEDNIE Z WYCIĘCIEM DLA OSÓB PALĄCYCH

OSŁONY NA OKNA PRZEDNIE Z WYCIĘCIEM 20 CM

OSŁONY NA OKNA TYLNE BOCZNE

OSŁONY NA OKNA TYLNE BOCZNE (MAŁE)

OSŁONA NA SZYBĘ TYLNĄ

Dopracowaliśmy każdy element dla Twojej wygody!
1
2
3
4
5
6
7
Nasze osłony możesz zamontować w autach osobowych, dostawczych, a także w pojazdach ciężarowych!

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
Pon. – Pn.
8:00 – 16:00

+48 730 013 331

sklep@trokot.pl

TROKOT POLSKA ? Mystical sp. z o.o. | ul. Polna 7b | 87-100 Toruń | NIP: 9562382017 | REGON: 362857757