Osłony Trokot ? sprawdzona technologia
i jakość premium, na którą Cię stać!

Osłona przed słońcem w samochodzie dla dzieci

Jazda samochodem z dzieckiem to niekiedy duże wyzwanie dla kierowcy i samego małego pasażera. Szczególnie dłuższe podróże niosą ze sobą wiele problemów. Nuda to nie jedyny z nich. Kłopot sprawia także konieczność przebywania w jednej pozycji oraz zbyt duże nasłonecznienie, a co za tym idzie również nagrzanie wnętrza samochodu. Błyski i migotanie światła mogą wywołać rozdrażnienie u dziecka, co z pewnością będzie miało wpływ na pozostałych uczestników podróży. Jazda autem będzie znacznie przyjemniejsza, kiedy na szybach pojawią się profesjonalne, atestowane produkty, które zminimalizują ilość dostających się do wnętrza promieni UVA i UVB. Osłona przed słońcem dla dzieci to nowoczesny wyrób, który ceni sobie wielu rodziców. Nie jest to zbędny, uciążliwy gadżet, a raczej element wyposażenia, który powinien znaleźć się w każdym pojeździe, w jakim jest przewożone dziecko.

Zasłonki do samochodu dla dzieci 

Nawet na krótkich trasach zasłonki zwiększają komfort podróżowania. Dzięki osłonie na wymiar montowanej na szybie jazda jest znacznie przyjemniejsza, a wnętrze samochodu zostaje odizolowane od zewnętrznych rozbłysków światła. Nikt spoza pojazdu nie zobaczy też, co znajduje się w jego środku. Dziecko może spokojnie i bezpiecznie zapaść w drzemkę, bez obawy o zbytnie nasłonecznienie. Zasłony można stosować również przy otwartym oknie – chronią wówczas przed owadami i pyłem, które mogłyby dostać się do wnętrza auta.

Atestowane materiały

Produkty Trokot są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mają wszystkie atesty wymagane przez UE. Są dystrybuowane m.in. na terenie Europy, Australii i USA. Obecnie są dostępne również na rynku polskim. Unikalna, piramidalna struktura materiału zapewnia wysoką odporność na promieniowanie słoneczne.

Dziecinnie prosty montaż i demontaż

Produkty te spodobają się zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Ich montaż jest bardzo prosty. Osłony można umieścić na szybie w kilka sekund. Zrobi to bezpiecznie również samo dziecko, kiedy uzna za stosowne. Magnesy zapewniają stabilne mocowanie, bez ingerencji w powierzchnię szyby. W przypadku zmiany pogody czy pory dnia składanie jest równie bezproblemowe i szybkie.

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
Pon. – Pn.
8:00 – 16:00

+48 730 013 331

sklep@trokot.pl

TROKOT POLSKA ? Mystical sp. z o.o. | ul. Polna 7b | 87-100 Toruń | NIP: 9562382017 | REGON: 362857757