Kick Maty – Tylne osłony foteli

Utrzymanie wnętrza auta w czystości to jedno z głównych zadań kierowcy, gdyż od tego zależy wygląd i trwałość materiałów. Jednak gdy dziecko jest w samochodzie, jest to dość trudne. Maluchy często wycierają stopy na przednich siedzeniach. Aby rozwiązać ten problem, sklep internetowy TROKOT proponuje doskonałe rozwiązanie – pokrowce ochronne na przednie fotele od stóp dzieci.

Nie będzie zbędne zaopatrzenie się w pokrowce ochronne nie tylko na plecy, ale także na siedzenia samochodowe. Takie urządzenia zapobiegną brudzeniu, wycieraniu, a także zwiększą komfort przebywania w samochodzie. Istnieją ochronne pokrowce na foteliki samochodowe dla niemowląt. Świetnie utrzymują ciepło zimą. Ponadto pokrowiec ochronny na fotelik samochodowy jest znacznie łatwiejszy do umycia, jeśli dziecko dostanie na niego nóżki lub jedzenie.

Produkty wykonane są z unikalnych materiałów przy użyciu specjalnej technologii. Wszystkie szwy są solidne. Pokrowiec ochronny, który można nosić na oparciu krzesła, ma atrakcyjny wygląd. Dostępna w różnych kolorach, dzięki czemu każdy użytkownik może wybrać produkt według swoich upodobań. Możesz kupić w dobrej cenie na naszej stronie internetowej – dostawa realizowana jest tak szybko, jak to możliwe.

 Zalety  Tylnych osłon foteli

łatwość pielęgnacji

niezawodna ochrona przed zabrudzeniem materiałów wnętrza samochodu

efekty hydrofobowy

odporność na uszkodzenia mechaniczne

niezawodne mocowanie

dobra cena

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
Pon. – Pn.
8:00 – 16:00

+48 730 013 331

sklep@trokot.pl

TROKOT POLSKA – Mystical sp. z o.o. | ul. Polna 7b | 87-100 Toruń | NIP: 9562382017 | REGON: 362857757